Autoplošina 24 m na prenájom

Pracovná výška  24 metrov, bočný dosah 12 metrov. S ramenom autoplošiny sa dá dostať pod úroveň terénu  -5 metrov.  Dostaneme sa aj pod nízke podchody výška vozidla je 210 cm. Šírka koša 1,40 metra s nosnosťou 200 kg a posádku 2 osoby.


Nissan Cabstar je výborná autoplošina malých rozmerov s veľkou pracovnou výškou až 24m, alebo 14m hore a 12m do boku. S lomeným teleskopickým ramenom, ktoré sa dostane do vodorovnej dĺžky až 12 metrov. Výhodou tejto plošiny je práca vo firmách, kde je obmedzený prístup nad strojmi, alebo inými zariadeniami, ktoré sa nedajú presunúť.

Práca s autom v hale je veľmi efektívna, kde netreba pri práci stavať komplikované lešenie. Auto je ľahké, nepoškodí podlahu. Dá sa s nim veľmi ľahko ovládať i v úzkych uličkách. Pri práci, v koši, sa dá plošina napojiť na vodu, vzduch a elektrickú energiu 230V po pripojení do bežnej zásuvky na 230V, čo je veľkou výhodou ramena, ktoré poháňa zvlášť elektromotor na 230V. je ekologický k životnému prostrediu.

Autoplošinu je možné používať aj v nevetraných, uzavretých priestoroch po pripojení do štandardnej zásuvky na 230V sieť, (Má vlastný elektromotor 230 V, 2,5 kw).

Autoplošinu vieme zabezpečiť aj v nasledujúcich mestách a okresoch: Topoľčany, Partizánske, Banská Štiavnica, Handlová, Zlaté Moravce, Nová Baňa, Vráble, Levice, Šurany, Nové Zámky, Šaľa, Galanta, Komárno, Hurbanovo, Kolárovo, Sládkovičovo, Sereď, Trnava, Vrbové,Brezová pod Bradlom, Trenčín, Senica, Myjava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Hlohovec, Pezinok, Žiar nad Hronom, Zvolen, Nováky, Dunajská Streda, Bratislava, Piešťany, Partizánske, Prievidza, Komárno, Modra, Pezinok, Senec, Šamorín, Kolárovo, Senica, Myjava, Skalica, Holíč, Gbely, Smolenice, Dechtice, Nové Mesto nad Váhom, Jaslovské Bohunice, Mochovce, Voderady, Orechová Potôň a iné miesta.